Maja HirschMaja

Maja Hirsch, polska aktorka, znana ze znakomitych ról teatralnych, filmowych i serialowych. Jest absolwentką Akademii Teatralnej w Warszawie. Stworzyła niezapomniane kreacje w takich sztukach jak „Wynajmę pokój” Igora Gorzkowskiego, „Mewa” Antoniego Czechowa w reżyserii Agnieszki Glińskiej, „Dziady zbliżenia” Adama Mickiewicza w reżyserii Macieja Prusa. Na deskach teatru zadebiutowała na trzecim roku główną rolą w sztuce „Salome” Oscara Wilde’a w reżyserii Jurka Stawki. Od 2000-2011 roku występowała na deskach Teatru Dramatycznego w Warszawie, gdzie mogliśmy ją poznać w takich sztukach jak, „Wszystko dobre, co się dobrze kończy” Williama Shakespeare’a w reżyserii Piotra Cieślaka, „Samobójcy” Nikołaja Erdmana w reżyserii Marka Fiedora, czy „Medium” Noel’a Coward’a w reżyserii Andrzeja Nejmana.
Zagrała w wielu popularnych filmach, między innymi: „Jak się pozbyć cellulitu” (rola Mai Minorskiej), "Blachy" (rola Izy) czy „Ciało” (siostra Morrison), a także w serialach: „Brzydula”, „Prawo Agaty”, „Na krawędzi” czy „Bodo”.
Na swoim koncie ma także rolę w musicalu „Open Chopin” w Teatrze Śląskim w Katowicach, gdzie stworzyła fantastyczną postać Apollonii – szefowej Telewizji.

Copyright DJ Film, 2017
all rights reserved

PL EN