Lena GóraAlexis

Lena Góra to aktorka ekranowa i sceniczna.  W młodym wieku zaczęła grać w lokalnych teatrach w Polsce, występując w takich produkcjach, jak Elektra, Proces czy Romeo i Julia.
Po przeprowadzce do Londynu w wieku 15 lat została członkinią The-O Adams’ Company. W 2010 roku przeprowadziła się do Nowego Jorku, gdzie studiowała w studiu HB i była członkinią The Actors Studio. Pod skrzydłami Joe Paradise’a występowała w licznych projektach teatralnych. W 2011 Lena zadebiutowała główną rolą w filmie fabularnym FAIL. W tym samym roku wróciła do Londynu, aby zagrać w serialu VICE Dalston Superstars.
Lena przebywa obecnie w Los Angeles. W 2015 roku pojawiła się w Female Fight Club w produkcji Cineville i grała Jane w Cops and Robbers (2015) wraz z Tomem Berengerem. Wiosną 2016 była jedną z Dziesięciu Silnych Kobiet przedstawionych przez Alistar Guy na wystawie w Smythson w Londynie wraz z Daphne Guiness, Melanie Griffith i Tippi Hedren.
Obecnie przygotowuje się do filmu Goat Hill Road reżyserowanego przez Bo Brinkmana oraz do tytułowej roli w filmie Lilith w reżyserii Jeffa Preissa.

Copyright DJ Film, 2017
all rights reserved

PL EN