UnerMuzyka

Od debiutu w 2009 (Diynamic), aż do remiksowania jednego z jego idoli Laurenta Garnier’a w 2015 roku, kariera UNERA jest teraz zdecydowanie w jednym z najbardziej ekscytujących momentów. W ciągu trwania swojej kariery muzycznej zdobył uznanie krytyków, występował na całym świecie i wydawał swoją muzykę w najlepszych wytwórniach muzyki elektronicznej. Należą do nich Cadenza, Cocoon, Visionquest, Cécille czy Diynamic, który w 2014 r. wydał jego debiutancki album 432, prezentujący najbardziej osobisty aspekt twórczości UNERA, miłośnika house'a, techno, melodii i harmonii wokalnych. Album w wyjątkowy sposób wykazywał muzyczną dojrzałość i konsekwentną formę  DJ-a i producenta.
Patrząc wstecz, widzimy, że każdy rok jest lepszy od poprzedniego w twórczości Unera. W 2012 roku był jednym z najlepszych artystów z list przebojów Resident Advisor, w 2013 roku został uznany za najlepszego debiutanta na Ibizie (DJ Awards), a w 2014 r. jego wyrafinowany styl znalazł odbicie na jego debiutanckiej płycie. Jego każdy sukces jest zauważany i doceniany, a ambicja sprawia, że wciąż się rozwija. Rezultaty są widoczne: na Ibizie stał się jednym z wiodących artystów w Ants, gra w każdą letnią sobotę w Ushuaia lub w The Revolution (Space) Carla Coxa. W innych częściach Europy regularnie gra w klubach takich jak, Watergate w Berlinie czy na festiwalach, takich jak Sonar, Monegros czy Rock In Rio. Występuje tez na obu kontynentach Amerykach, gdzie stale podróżuje. 
Podczas swoich koncertów UNER uwalnia prawdziwy potencjał. Jego sety są pełne energii i osobowości. 
Jego zestaw, który stale ewoluuje, zawiera cztery specjalne adaptery, dziesiątki efektów, kontrolerów dotykowych i samplera, co oznacza, że ​​jedynym ograniczeniem dla jego setów jest kreatywność. Aby osiągnąć nowy cel, UNER opracował koncepcję występów na żywo z fortepianem, syntezatorami, bębnami i gitarą. Wraz z dwoma muzykami bada granice muzyki elektronicznej i przenosi muzykę na poziomy pop i rock.
UNER: Zdecydowałem się wziąć udział w tym filmie, skomponować do niego muzykę, bo odnalazłem tam swoją historię. Zobaczyłem w tym filmie prawdę. To mną poruszyło, a zawsze staram się dokonywać wyborów kierując się głosem serca.

Copyright DJ Film, 2017
all rights reserved

PL EN